Top gold scrap prices

Social Media Marketing

Aukso supirkimas ir lombardas Kaune

2022-08-01

 Juvelyrikos salonas Monodija Kaune teikia aukso supirkimo ir aukso lombardo paslaugas. Aukso ir sidabro laužo supirkimas, pardavimas, keitimas į naujus gaminius
įmonė monodija brangiai superka aukso ir sidabro laužą iš fizinių ir juridinių asmenų. aukso ir sidabro kaina yra perskaičiuojama kiekviena diena atsižvelgiant į tauriųjų metalų kainas pasaulinėse rinkose. lentelėje yra pateikiamos dvi kainos. žemesnė kaina yra tik parduodant auksą arba sidabrą, aukštesnę kainą mokame keičiant aukso laužą į naujus juvelyrinius dirbinius.
Visi pardavimo sandoriai yra perduodami vmi ir šios pajamos priskiriamos b kategorijos pajamoms. gavus tokių pajamų virš 2500eur per metus, bus privaloma susimokėti gpm 15%.

Briliantų ir investicinio aukso supirkimas-pardavimas
perkame- parduodame natūralius briliantus. prekiaujame sertifikuotais briliantais. galime pasiūlyti naujus, tiesiai iš belgijos, nedėvėtus briliantus.
Ieškantiems pigiau pasiūlysime supirktus, dėvėtus briliantus iš antrinės rinkos. norint parduoti briliantą atsiuskite brilianto ir sertifikato nuotrauką elektroniniu paštu [email protected] r mes su jumis susisieksime. pagrindiniai faktoriai lemiantys brilianto kainą yra dydis, spalva, švarumas ir šlifavimas. paskutiniu laiku rinkoje yra daug modifikuotu, sintetiniu, pagerintu briliantų, todėl rekomenduojame briliantus pirkti tik iš patikimų pardavėjų. kokybišką briliantų sertifikavimą atlieka tik lietuvos prabavimo rūmai. prieš priduodant ekspertizei jūsų turimus briliantus ar juvelyrinius dirbinius su briliantai reiktu gerai išplauti ultragarso vonelėje, tą paslaugą gali atlikti bet kuris juvelyras.
Auksinės monetos ar investicinis auksas-pati saugiausia investicija. tai labai gera dovana krikštynu, santuokos ar gimtadienio proga. kadangi investicinis auksas neapsimokestina pvm, tei klientas nepatiria bereikalingų išlaidų.
Prekiaujame šveicariškais valcambi investiciniais luiteliais nuo 1 iki 20g. visi valcambi investiciniai luiteliai yra supakuoti originalioje pakuotėje. didesnius rektu užsakyti suderinus kainą. kaina priklauso nuo pasaulinės aukso kainos, tad keičiasi kiekviena diena. 1-20g luitelius turime prekyvietėje, jokių laukimų ar užsakymu.
Investiciniu auksu prekiaujame GedimIno g. 2
Lombardo paslaugos
Lombardas tai paslauga, kai klientas palieka savo juvelyrinius dirbinius užstatu ir paima paskolą iš mūsų įmonės. užstato vertė nustatoma jį atnešus. palūkanos mokamos kas mėnesį. monodijos lombarduose papildomi procentai už vėlavimą nėra skaičiuojami, klientas turi grąžinti paskolą ir padengti palūkanas už praeitą laikotarpį, tada yra grąžinamas užstatas. vėluojant įmokėti palūkanas ilgiau nei du mėnesius, užstatas gali būti realizuojamas ir klientui negrąžinamas, tokiu būdu padengiant susidariusį įsiskolinimą. užstatu gali būti įkeičiamas tik taurusis metalas ar kitos juvelyrinės vertybės. būtina turėti asmens dokumentą. lombardo paslaugo kaina savaitei 3% , mėnesiui 10%.

Prekyba juvelyrika iš aukso ir sidabro
Trys juvelyrikos parduotuvės ir vienas juvelyrikos salonas. mes galime jums pasiūlyti platų pasirinkimą juvelyrinių dirbinių iš aukso ir sidabro. šiuo metu galime pasiūlyti apie 5000 skirtingų papuošalų. mūsų parduotuvėse rasite firmos gaura perlų vėrinių, apyrankių ar auskarų su natūraliais perlais. prekiaujame rusų juvelyrikos gamintojo sokolov gaminiais (gedimino g.2). taip pat prekiaujame sidabriniais šaukšteliais, įvairiais sidabriniais suvenyrais.
Visus parduodamus juvelyrinius dirbinius galite rasti internetinėje parduotuvėje www.auksaspigiau.lt. visus dirbinius galima apžiūrėti ir įsigyti pardavimo vietose, kuri nurodyta gaminio aprašyme. galime pakeisti jūsų turimą aukso ar sidabro laužą į naują juvelyrinį dirbinį.
Juvelyrikos salone monodija adresu gedimino g. 2 prekiaujame klasikiniais 3,4,5,6mm pločio, besiūliais, kaltiniais, su komforto zona vestuvinais žiedais. vestuvinių žiedų kaina yra perskaičiuojama kiekviena diena atsižvelgiant į pasaulinę aukso kainą.

Tekstas ir foto iš internetinės svetainės www.585.lt