Legalni bukmacherzy są we wszystkich kształtach i rozmiarach, co utrudnia wybór tego, który jest dla Ciebie. Ważne jest, aby zrobić swoje badania i zobaczyć, co każdy legalny bukmacher oferuje przed podjęciem decyzji, kto użyć. Niektórzy mogą oferować lepsze kursy lub więcej bonusów niż inni. Istnieje wiele zasobów dostępnych, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję w sprawie najlepszego legalnego bukmachera dla Ciebie. Strony takie jak Bookmakers.co.uk zapewniają recenzje, porównania i ranking legalnych bukmacherów, dzięki czemu można łatwo porównać je ze sobą i znaleźć ten, który działa najlepiej dla Twoich potrzeb zakładów. Ważne jest, aby zrobić swoje należytej staranności przy wyborze legalnego bukmachera, aby upewnić się, że jest renomowany, bezpieczny i oferuje najwięcej za swoje pieniądze.

European brides

legit mail order bride

Aukso kaina kyla. Ko tikėtis artimiausiu metu?

2023-01-03

Atėjus 2023 metams aukso kaina padidėjo apie 15% lyginant su praėjusių metų lapkričio mėnesio pradžia. 2022 metų lapkričio 3 d. aukso kaina biržoje buvo apie 1600 USD/Oz, o jau 2023 m. sausio 3 dieną aukso kaina pasiekė 1838 USD/Oz. Nors aukso kaina dar nepasiekė 2022 m. kovo mėnesio lygio kada auksas kainavo net 2034 USD/Oz, tačiau tikėtina, kad panašią kainą greitai pasieks, jei kils tokiu tempu.


Pasaulio didžiųjų šalių ekonomikai lėtėjant ir infliacijai nuolat augant truputį keistoka matyti kad 2022 metais aukso kaina daugiau mažėjo nei didėjo, ir tik lapkričio pradžioje pradėjo didėti. Galima susidaryti nuomonę, kad aukso kainai kažkaip dirbtinai yra trukdoma didėti. Iš informacijos internete galima sužinoti, kad tiek profesionalūs investuotojai, tiek eiliniai žmonės masiškai perka tiek auksą , tiek sidabrą. Paskutiniu metu tauriaisiais investiciniais metalais prekiaujančios įmonės ne visada turi prekyboje investicinių sidabro luitų ar populiariausių investicinių aukso luitų. Tai leidžia manyti, kad tauriųjų metalų pirkėjai šiuo metu yra aktyvesni nei pardavėjai.
Pagal internetinės svetainės scraprice.com informaciją brangiausiai aukso laužą 2023 metų pradžioje perka Vokietijoje ir UK. Šių šalių aukso laužo supirkėjams 24 karatų aukso laužą galima parduoti net 56 Eur už gramą.
Kas bus artimiausiu metu su aukso kaina aišku mes galime tik spėti, tačiau manome, kad auksas stipriai turėtų brangti, ir kad pvz. 2000 USD/Oz aukso kaina bus tikrai ne didžiausia ateinančiais metais.
Kylant aukso kainai biržose atitinkamai didėja ir aukso laužo supirkimo kainos. Ar parduoti šiandien savo turimą aukso laužą, teisingo atsakymo tikriausiai nėra. Kiekvienas, kas turi aukso sprendžia pats, kada jį geriausiai parduoti. Nieks šiai dienai nepasakys, kas bus artimiausiu metu, tačiau mes būtume linkę manyti, kad šai dienai geriau auksą pirkti, nei parduoti