Top gold scrap prices

Social Media Marketing

Aukso supirkimo kaina. Kokia tendencija?

2023-01-03

Atėjus 2023 metams aukso kaina padidėjo apie 15% lyginant su praėjusių metų lapkričio mėnesio pradžia. 2022 metų lapkričio 3 d. aukso kaina biržoje buvo apie 1600 USD/Oz, o jau 2023 m. sausio 3 dieną aukso kaina pasiekė 1838 USD/Oz. Nors aukso kaina dar nepasiekė 2022 m. kovo mėnesio lygio kada auksas kainavo net 2034 USD/Oz, tačiau tikėtina, kad panašią kainą greitai pasieks, jei kils tokiu tempu.


Pasaulio didžiųjų šalių ekonomikai lėtėjant ir infliacijai nuolat augant truputį keistoka matyti kad 2022 metais aukso kaina daugiau mažėjo nei didėjo, ir tik lapkričio pradžioje pradėjo didėti. Galima susidaryti nuomonę, kad aukso kainai kažkaip dirbtinai yra trukdoma didėti. Iš informacijos internete galima sužinoti, kad tiek profesionalūs investuotojai, tiek eiliniai žmonės masiškai perka tiek auksą , tiek sidabrą. Paskutiniu metu tauriaisiais investiciniais metalais prekiaujančios įmonės ne visada turi prekyboje investicinių sidabro luitų ar populiariausių investicinių aukso luitų. Tai leidžia manyti, kad tauriųjų metalų pirkėjai šiuo metu yra aktyvesni nei pardavėjai.
Pagal internetinės svetainės scraprice.com informaciją brangiausiai aukso laužą 2023 metų pradžioje perka Vokietijoje ir UK. Šių šalių aukso laužo supirkėjams 24 karatų aukso laužą galima parduoti net 56 Eur už gramą.
Kas bus artimiausiu metu su aukso kaina aišku mes galime tik spėti, tačiau manome, kad auksas stipriai turėtų brangti, ir kad pvz. 2000 USD/Oz aukso kaina bus tikrai ne didžiausia ateinančiais metais.
Kylant aukso kainai biržose atitinkamai didėja ir aukso laužo supirkimo kainos. Ar parduoti šiandien savo turimą aukso laužą, teisingo atsakymo tikriausiai nėra. Kiekvienas, kas turi aukso sprendžia pats, kada jį geriausiai parduoti. Nieks šiai dienai nepasakys, kas bus artimiausiu metu, tačiau mes būtume linkę manyti, kad šai dienai geriau auksą pirkti, nei parduoti

© Supirkimas.com 2020 | info@scraprice.com