Top gold scrap prices

Social Media Marketing

Supirkimas.com Naujienos

Vario kainos šuolis 2024

2024-04-22, Vario supirkimas

Vario kainos šuolis 2024

Šių, 2024 metų balandžio mėnesio antroje pusėje vario kaina pakilo iki 9749 JAV dolerių už toną. Tai aukščiausias vario kainos lygis per pastaruosius du metus. Šis įspūdingas augimas nustebino tiek rinkos dalyvius, tiek ir ekonomikos ekspertus.
Palyginus su metų pradžia, vario kaina išaugo net 15 proc. Šis staigus kainų kilimas sukėlė didelį susidomėjimą tarp investuotojų ir pramonės atstovų. Kodėl taip pakilo vario kaina?
Vienas iš veiksnių, galintis paaiškinti tokį vario kainos augimą, yra pastarųjų metų pramonės atsigavimas po pandemijos sukeltų ekonomikos sutrikimų. Automobilių gamyba, statybos ir energetikos pramonė – tai tik keletas sektorių, kurie labai priklauso nuo vario tiekimo. Dėl šių pramonės šakų atsigavimo padidėjo ir vario paklausa, o tai neabejotinai turėjo įtakos kainoms.

Plačiau

Didžiausia metalo laužo kaina išlieka Turkijoje

2024-03-05, Metalo supirkimas

Didžiausia metalo laužo kaina išlieka Turkijoje

Prasidėjus 2024 metams galima apžvelgti metalo laužo kainą buvusią 2023 metais. Iš pateikto grafiko galime matyti, kad praėjusiais metais metalo laužo kaina ilgesnį laiko tarpą laikėsi apie 380$ už toną. Tačiau lyginant metalo laužo kainą metų pradžioje ir metų gale, galima būtų teigti, kad kaina beveik nepakito ir vidutiniškai išliko 400-420 $ už toną lygyje. Vasario mėnesį metalo laužo kaina buvo pasiekusi net 480 JAV dolerių už toną, tačiau tai buvo labai trumpas pakilimas. Žemiausia metalo laužo kaina buvo 2023 metų spalio gale ir tuo metu buvo nukritusi iki 360 $ už toną.  Vertinant metalo laužo kainą pagal šalis, galima teigti, kad didžiausia metalo laužo kaina buvo Turkijoje.
2024 metų pirmų dviejų mėnesių laikotarpyje metalo laužo kaina taip pat didelių pokyčių neturėjo ir vidutiniškai buvo apie 410$ už toną.

Plačiau

Aliuminio laužo kainos Lietuvoje

2024-02-20, Aliuminio supirkimas

Aliuminio laužo kainos Lietuvoje

Prasidėjus 2024 metais aliuminio kaina metalų biržose greitai ėmė mažėti ir per sausio mėnesį sumažėjo beveik 10% nuo 2380$ iki 2160$ už toną. Tačiau vertinant tai, kad 2023 metų gruodžio mėnesį aliuminio kaina buvo stipriai padidėjusi galima daryti išvadą, kad vidutiniškai aliuminio kaina išliko panašiame lygyje. Šių dviejų mėnesių laikotarpyje aliuminio laužo kainos beveik nekito. Analizuojant įvairią informaciją internete galima būtų teigti, kad didžiausia aliuminio laužo kaina yra Lenkijoje.
Tiems kas nori parduoti aliuminio laužą verta būtų žinoti, kad viena iš aliuminio laužo rūšių, kuri turi aukštą aukštą kainą yra aliumininiai automobilių ratlankiai. Jų kaina

Plačiau
right end 1 - 3 / 22