Supirkimas.com Naujienos

Automobilių supirkimas į metalo laužą: kainos kokių dar niekada nebuvo

2022-04-15, Metalo supirkimas

Metalo laužo kainoms esant rekordinėse aukštumose seną automobilį parduoti metalo laužo supirkėjams kaip niekada apsimoka. Eksploatuoti netinkamas transporto priemones (ENTP) tvarkyti turintys teisę metalo laužo supirkėjai sumokės už automobilį iškart ir išduos sunaikinimo pažymėjimą transporto priemonei išregistruoti. Automobilio kainą dažniausiu atveju nulems automobilio svoris ir metalo supirkėjo kainodara. Prieš parduodant savo seną automobilį metalo supirktuvei pirmiausiai išsiaiškinkite ar šis supirkėjas aplamai turi teisę supirkti tokias atliekas ir išduos sunaikinimo pažymėjimą nupirktam automobiliui.

Plačiau

Tokia aukšta metalo laužo kaina nebuvo dar niekada

2022-04-06, Metalo supirkimas

Nuo 2022 metų pradžios metalo laužo kaina didėjo apie 30% ir balandžio mėnesį gali būti, kad pasiekė visų laikų rekordą. Toks brangus metalo laužas nebuvo dar niekada. Metalo laužo kaina šiandien (2022.04.06) pasiekė net 590 Eur/kg ir daugiau. Didžiausia metalo laužo kaina pagal internetinės svetainės scraprice.com informaciją yra Turkijoje. Logiška būtų daryti išvadą, kad esant tokiai aukštai metalo laužo kainai, metalo gamyklos stipriai didins savo produkcijos kainas ir visi gaminiai iš metalo stipriai brangs taip pat. Ar metalo laužo supirkimo kainos dar didės ar jau pasiekė viršutinę ribą ir pradės mažėti, pamatysime artimiausiu metu.

Plačiau

Stipriai didėjusi aukso kaina paskutiniu metu mažėjo…

2022-03-22, Aukso supirkimas

Kai rašėme šias eilutes buvo 2022.03.22 diena. Šių metų kovo mėnesio pradžioje labai išaugusi aukso kaina, paskutiniu metu sumažėjo 6-8%. Kovo 8 dieną aukso kaina Londono metalo biržoje buvo pasiekusi 2037 $ už trojos unciją, tačiau kovo 16 dieną kaina nukrito iki 1905 $ už trojos unciją. Gali būti, kad aukštą aukso kainą lėmė stipriai išaugusi jo paklausa. Internete buvo galima rasti informacijos, kad prekybos auksu vietose buvo sunku rasti nusipirkti aukso luitų, nes žmonės masiškai pirko investicinį auksą. Aukso kainai didėjant metalų biržose atitinkamai didėjo ir aukso laužo kaina. Aukso supirkėjai taip pat padidino aukso supirkimo kainas.

Plačiau
right end 1 - 3 / 8