Top gold scrap prices

Social Media Marketing

Didžiausia metalo laužo kaina išlieka Turkijoje

2024-03-05

Didžiausia metalo laužo kaina išlieka Turkijoje

Prasidėjus 2024 metams galima apžvelgti metalo laužo kainą buvusią 2023 metais. Iš pateikto grafiko galime matyti, kad praėjusiais metais metalo laužo kaina ilgesnį laiko tarpą laikėsi apie 380$ už toną. Tačiau lyginant metalo laužo kainą metų pradžioje ir metų gale, galima būtų teigti, kad kaina beveik nepakito ir vidutiniškai išliko 400-420 $ už toną lygyje. Vasario mėnesį metalo laužo kaina buvo pasiekusi net 480 JAV dolerių už toną, tačiau tai buvo labai trumpas pakilimas. Žemiausia metalo laužo kaina buvo 2023 metų spalio gale ir tuo metu buvo nukritusi iki 360 $ už toną.  Vertinant metalo laužo kainą pagal šalis, galima teigti, kad didžiausia metalo laužo kaina buvo Turkijoje.
2024 metų pirmų dviejų mėnesių laikotarpyje metalo laužo kaina taip pat didelių pokyčių neturėjo ir vidutiniškai buvo apie 410$ už toną.

Metalo laužo kainos domina ir fizinius asmenis, ir įmones. Metalo laužo kaina svyruoja priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip paklausa, pasiūla, rinkos sąlygos ir pasaulio ekonomika. Šis nepastovumas gali turėti didelės įtakos pramonės šakoms, kurių veikla priklauso nuo metalo laužo, pavyzdžiui, statybų, automobilių ir gamybos. Be paklausos, metalo laužo kainoms įtakos gali turėti ir kiti veiksniai, tokie kaip tiekimo grandinės sutrikimai, prekybos tarifai ir taisyklių pakeitimai. Pavyzdžiui, prekybos įtampa tarp šalių gali turėti įtakos metalo laužo eksporto ir importo srautams, todėl gali atsirasti kainų svyravimų. Su aplinkosaugos politika ir perdirbimo praktika susijusių taisyklių pakeitimai taip pat gali turėti įtakos metalo laužo rinkai.

 

 

© Supirkimas.com 2020 | info@scraprice.com