Top gold scrap prices

Social Media Marketing

Akumuliatorių laužo kaina turėtų didėti

2023-01-20

Akumuliatorių laužo kaina daugiausiai priklauso nuo švino kainos metalų biržose. 2023 metų pradžioje švino kaina toliau didėjo. Švino kainos didėjimas prasidėjo dar 2022 metų spalio mėnesio gale. Tuo metu švino kaina buvo apie 0,84 $/kg, o jau 2023 metų sausio 16 dieną pasiekė 1,01 $ už 1 kilogramą. Padidėjus švino kainai galima tikėtis, kad ir švino akumuliatorių laužo kaina gali padidėti apie 20%. 2022 metais kovo - balandžio mėnesį švino kaina metalų biržose buvo padidėjusi net iki 1120 $ už toną, tačiau po to vis mažėjo. Akumuliatorių laužo kainos pastaraisiais mėnesiais augo dėl daugelio veiksnių. Vienas iš pagrindinių veiksnių yra didėjanti švino laužo, kaip žaliavos paklausa.

Be to, didėja ir naujų akumuliatorių kainos, todėl baterijų laužas daugeliui pirkėjų tapo patrauklesnis. Nepaisant kainų padidėjimo, daugelis akumuliatorių laužo pardavėjų ir perdirbėjų vis dar yra pasirengę mokėti didelę kainą už akumuliatorių laužą. Taip yra dėl didelės perdirbto švino paklausos ir dėl to, kad baterijų laužas yra vertingas tauriųjų metalų, tokių kaip nikelis, kadmis ir litis, šaltinis. Pagal interneto svetainės scraprice.com informaciją didžiausia kaina už švino akumuliatorių laužą yra Baltarusijoje, Turkijoje ir Bulgarijoje. Tačiau reikėtų išsiaiškinti koks procentas bus minusuojamas nuo pirkimo kainos ir kokie mokesčiai bus išskaičiuojami.
Apskritai baterijų laužo kainos šiuo metu auga ir artimiausiu metu tikimasi, kad jos toliau didės. Tikėtina, kad ši tendencija išliks tol, kol išliks didelė perdirbto švino ir kitų metalų paklausa, o naujų baterijų kainos ir toliau augs.
Dar vienas momentas apie kurį reikėtų žinoti tiems, kas nori parduoti akumuliatorių laužą, kad parduodant seną akumuliatorių atliekų supirkėjams akumuliatoriuje esančio skysčio pašalinti nereikia.

© Supirkimas.com 2020 | info@scraprice.com