Top gold scrap prices

Social Media Marketing

Katalizatorių sudėties nustatymas ir analizė

2023-08-03

Įmonė UAB Metralis siūlo tauriųjų metalų (Pt, Pd, Rh, Au, Ag) kiekio nustatymą ICP-OES. Visi mėginiai prieš ICP-OES yra paruošiami individualiai, todėl galime patikimai nustatyti tauriuosius metalus.
Tikslios medžiagos sudėties nustatymas. Mūsų klientai, prieš parduodami rafinavimo įmonėms, visada išanalizuoja savo medžiagą, lygina ją su rafinuotojų pavyzdžiais, kad užtikrintų teisingus rezultatus ir sutaupytų pinigų. Mes galime padėti padidinti pelną užtardami katalizinių konverterių pirkėjus ir rafinuotojus. Turime patirties analizuodami pavyzdžius iš didžiausių rafinavimo įmonių iš viso pasaulio. Mūsų specialistai žino geriausią būdą analizuoti mėginius iš kiekvieno rafinuotojo.
Siekdama užtikrinti teisingus medžiagų paruošimo ir mėginių ėmimo procesus, mūsų laboratorija padeda klientams patikrinti savo metodus prieš parduodant rafinavimo įmonėms. Apdorotos ir supakuotos keramikos rodmenys turi būti vienodi, neatsižvelgiant į tai, kur paimti mėginiai. Mūsų patyrę specialistai gali patarti klientams, kaip tinkamai apdoroti medžiagas, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai.

Laboratorija siūlo pagrindinę katalizinių konverterių analizę, kad nustatytų tikslią jų vertę. Naudojame trijų pakopų frezavimo sistemą, kad paruoštume mėginius tiksliam ICP-OES analizei, užtikrinant tikslius rezultatus. Klientai gauna tikslų monolito svorį ir tauriųjų metalų, įskaitant platiną, paladį ir rodį, kiekį.
Elektronikos laužas.
Beveik visi elektroniniai prietaisai dėl išskirtinio elektros laidumo priklauso nuo tauriųjų metalų, tokių kaip auksas, paladis ir sidabras. Šių metalų galima rasti įvairiuose elektroniniuose komponentuose, įskaitant kompiuterius, televizorius, mobiliuosius telefonus, grandines, telekomunikacijų plokštes, puslaidininkius, automobilių plokštes, buitinę techniką ir kt. Mūsų laboratorija gali nustatyti elektronikos atliekų vertę laužo pardavėjams, surinkėjams, perdirbėjams, rafinuotojams.
Savo darbe išlaikome tikslumą ir tikslumą, laikydamiesi griežčiausių gairių, procedūrų ir kokybės kontrolės priemonių. Mūsų laboratorija naudoja patikimus metodus, skirtus įvairiems automobilių ir pramoniniams katalizatoriams, taip pat tauriesiems metalams, randamiems visų tipų elektroninėse atliekose, tirti.
Mūsų klientai naudoja mūsų analizės rezultatus įvairiais tikslais, įskaitant testavimą ir kontrolę, komercines programas ir finansinius mainus. Laboratorinės analizės padeda rafinuotojams ir tiekėjams nustatyti, ar būtina teisėjo analizė.
XRF (rentgeno spindulių fluorescencija) yra neardomasis analizės metodas, naudojamas medžiagų elementinei sudėčiai nustatyti. XRF analizatoriai nustato mėginio chemiją, matuodami fluorescencinę (arba antrinę) rentgeno spinduliuotę, skleidžiamą iš mėginio, kai jį sužadina pirminis rentgeno šaltinis. Kiekvienas mėginyje esantis elementas sukuria būdingų fluorescencinių rentgeno spindulių („pirštų atspaudų“) rinkinį, kuris yra unikalus tam konkrečiam elementui, todėl XRF spektroskopija yra puiki technologija kokybinei ir kiekybinei medžiagų sudėties analizei.
Induktyviai susietos plazmos (ICP-OES) yra galingas cheminės analizės metodas, naudojamas beveik visų mėginio elementų pėdsakams ir pagrindinėms koncentracijoms nustatyti. Metralis teikia ICP atominės emisijos spektroskopiją (ICP-AES), taip pat žinomą kaip ICP optinės emisijos spektroskopija (ICP-OES).
Atkreipkite dėmesį, kad XRF (rentgeno fluorescencijos) analizės metodas turi 10 procentų paklaidą, o ICP-OES - apie 2 procentus.
Testo tikslais galėtume jums padaryti vieną nemokamą analizę, jei norėtumėte patikrinti medžiagą ar palyginti rezultatus.

UAB Metralis

commercial@metralis.eu

Liubčios g. 8, Vilnius

© Supirkimas.com 2020 | info@scraprice.com