Top gold scrap prices

Social Media Marketing

Supirkimas.com Naujienos

Aukso kaina 2024 metų pradžioje

2024-01-05, Aukso supirkimas

Aukso kaina 2024 metų pradžioje

 

Prasidėjus 2024 metams aukso kaina vėl stebino neigiamu pokyčiu. Per kelias pirmas šių metų dienas aukso kaina sumažėjo 2% ir sausio 3d. buvo nukritus beveik iki 2032 JAV dolerių už unciją.
2023 metų gruodžio pabaigoje aukso kaina buvo pasiekusi daugiau nei 2088 JAV dolerių už unciją. Atrodo tai buvo pasiektas aukso kainos rekordas. Tačiau toks aukso kainos šuolis buvo momentinis ir toliau kaina grįžo į ankstesnį lygį. Tokio kainos šuolio konkrečią priežastį kažin ar kas galėtų įvardinti, nes aukso kainą įtakoja labai daug veiksnių, pradedant atskirų šalių rinkomis ir baigiant geopolitine situacija. Bus įvairių nuomonių, bet galimai tai daugiau tik spėlionės. Aukso kaina paskutinius ketverius metus laikėsi daugmaž tame pačiame lygyje tačiau su dideliais kainų pokyčiais. Žemiausia 2023 metais aukso kaina buvo

Plačiau

Katalizatorių sudėties nustatymas ir analizė

2023-08-03, Katalizatorių supirkimas

Įmonė UAB Metralis siūlo tauriųjų metalų (Pt, Pd, Rh, Au, Ag) kiekio nustatymą ICP-OES. Visi mėginiai prieš ICP-OES yra paruošiami individualiai, todėl galime patikimai nustatyti tauriuosius metalus.
Tikslios medžiagos sudėties nustatymas. Mūsų klientai, prieš parduodami rafinavimo įmonėms, visada išanalizuoja savo medžiagą, lygina ją su rafinuotojų pavyzdžiais, kad užtikrintų teisingus rezultatus ir sutaupytų pinigų. Mes galime padėti padidinti pelną užtardami katalizinių konverterių pirkėjus ir rafinuotojus. Turime patirties analizuodami pavyzdžius iš didžiausių rafinavimo įmonių iš viso pasaulio. Mūsų specialistai žino geriausią būdą analizuoti mėginius iš kiekvieno rafinuotojo.
Siekdama užtikrinti teisingus medžiagų paruošimo ir mėginių ėmimo procesus, mūsų laboratorija padeda klientams patikrinti savo metodus prieš parduodant rafinavimo įmonėms. Apdorotos ir supakuotos keramikos rodmenys turi būti vienodi, neatsižvelgiant į tai, kur paimti mėginiai. Mūsų patyrę specialistai gali patarti klientams, kaip tinkamai apdoroti medžiagas, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai.

Plačiau

Nerūdijančio plieno laužo kaina mažėja

2023-06-29, Nerūdijančio plieno supirkimas

Nerūdijančio plieno laužo kaina mažėja

Mažėjant nikelio kainai metalų biržose mažėja ir nerūdijančio plieno laužo supirkimo kainos. Nuo 2023 metų pradžios iki birželio mėnesio pabaigos nikelio kaina nukrito beveik 40%. 2023 metų pirmosiomis dienomis nikelio kaina buvo 31,2 $/kg, birželio mėnesio 28 dieną nikelio kaina jau buvo tik 19,85 $/kg. Kadangi nerūdijančio plieno laužo kaina didžiąja dalimi priklauso nuo nikelio kainos, todėl atitinkamai mažėjo ir nerūdijančio plieno laužo supirkimo kainos. Pagal interneto svetainės scraprice.com informaciją didžiausia nerūdijančio plieno laužo kaina paskutinėmis 2023 metų birželio dienomis buvo Turkijoje ir siekė beveik 2 €/kg. Taip pat aukšta nerūdijančio plieno laužo kaina buvo ir kitose šalyse: Danijoje, Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Plačiau
home left right end 4 - 6 / 21